Sosyal Alanlar

Sağlıklı Yaşam Koru’da...

Eston Şehir Koru’da sağlıklı bir yaşam için ihtiyacınız olan her şey ayaklarınızın altında...

Üretimine katkıda bulunabileceğiniz meyve bahçelerinde taze ve organik meyveleri dalından kopararak yiyebileceksiniz. Kapalı-açık yüzme havuzları ve sağlık merkeziyle zinde ve sağlıklı bir yaşama sahip olmak için Koru’dan uzaklaşmaya gerek duymayacaksınız. Doğa ile iç içe yer alan yürüyüş yollarında günün dilediğiniz anı keyif dolu yürüyüşler yapabilecek, açık meditasyon alanları, mini futbol ve basketbol sahaları, bisiklet ve koşu yolları sayesinde istediğiniz aktiviteyi evinizin yanı başında gerçekleştirebileceksiniz.

  
 
 

Mutlu Çocuklar Koru’da...

Her çocuk güvenle koşabileceği, çimlerde yuvarlanabileceği, doğayı yeniden keşfedebileceği bir yere ihtiyaç duyar. Eston Şehir Koru’da çocuklarınızın hayallerini gerçek kılacak fazlasıyla aktivite alanı var. Çocuklarınız araç trafiğinden uzak güvenlikli alanlarda diledikleri gibi koşup oynayabilecek, tırmanma duvarları ve aktivite parklarında enerjilerini atabilecek, bisiklet yollarında arkadaşlarıyla yarışabilecek, kaykay ve roller blade parkında hünerlerini sergileyebilecekler. Üstelik çocuklarınız evcil hayvan parklarında mutluluğun anlamını bir kez daha keşfederken, hayvan ve doğa sevgisiyle büyüyecek.

 

 

Kalıcı Komşuluklar Koru’da...

Eston Şehir Koru’da sosyal ilişkileriniz hiç olmadığı kadar sıcak olacak. Sosyal tesislerde komşuluklarınız dostluğa dönüşürken, ortak parti alanlarında özel gün kutlamalarınız için misafirlerinizi doğanın içinde ağırlama şansı bulabilecek, açık hava barbekü alanlarında arkadaşlarınızla lezzetin tadını çıkarıp, yeşil alanlarda dostlarınızla neşe içinde piknik yapabileceksiniz. Amfi tiyatro ve gösteri alanlarında aileniz ve sevdiklerinizle eğlence dolu anlar yaşarken, Koru’lu yaşamın buluşma noktası olan sosyal tesisteki kafede sevdiklerinizle sıcacık bir kahve eşliğinde keyifli sohbetler etmek hayal değil.

 

 

 
 


 

Aradığın Her Şey Koru’da...

Eston Şehir Koru’da doğanın içinde olduğunuz kadar  alışveriş ve yaşamın da içinde olacaksınız. Küçük bir kasabadaymış gibi yaşayacağınız Eston Şehir Koru’da aradığınız her şeyi bulabileceğiniz Meydan Çarşı da yanı başınızda. Restoranlar, kafeler, süpermarket, fırın, eczane, kuaför gibi günlük ihtiyaçlarınızın hepsini karşılayacak olan Meydan Çarşı’da ayrıca 3,000 m²’lik spor, sağlık ve güzellik  merkezi ev sahiplerinin hizmetinde.